Nasze przedszkole

Nasze przedszkola „Uniwersytet Przedszkolaka” w Tarnowskich Górach  z oddziałami Integracyjnymi to miejsce, gdzie każde dziecko, bez względu na swoje potrzeby i możliwości znajdzie przestrzeń do nauki, zabawy i rozwoju.

CO NAS WYRÓŻNIA:

1. indywidualne podejście do każdego dziecka
  2. fachowa opieka pedagogiczną
  3. atrakcyjne zajęcia, barwne uroczystości i mnóstwo niespodzianek przewidzianych w kalendarzu imprez przedszkolnych
  4. liczne zajęcia dodatkowe (zajęcia taneczne, język angielski i hiszpański, joga, dogoterapia, zajęcia matematyczne)
  5. spotkania z ciekawymi osobowościami oraz wiele wyjazdów
  6. nowoczesne metody nauczania
  7. bezpieczne i przyjazne środowisko
  8. przestronne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne i specjalistyczne
  9. sale multimedialne, magiczny dywan, magiczna ściana
  10. profesjonalny zestaw do kodowani
  11. nowoczesny plac zabaw
  12. zdrowe posiłki przygotowywane przez firmę cateringową.
Nasza główną misją jest wspieranie harmonijnego rozwoju dzieci poprzez edukację, zabawę oraz integrację. Wierzymy, że różnorodność wzbogaca, dlatego nasze placówki są otwarte dla wszystkich dzieci, zarówno tych z typowym rozwojem, jak i tych z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Nasze placówki kierują się podejściem zespołowym, które opiera się na założeniu, iż każdy uczestnik- zarówno dziecko jak i dorosły- ma aktywny udział w procesie uczenia się i tworzy wspólnotę, w której cele i wartości są wspólne dla wszystkich.