Zapisy

Od dnia 01 marca 2024, rozpoczynamy rekrutację do naszych placówek przy ulicy Korczaka 32a i ulicy Pogodnej 3 w Tarnowskich Górach. Proszę o zapoznanie się z warunkami rekrutacyjnymi i wypełnienie poniższego wniosku.

Nasze placówki nie biorą udziału we wspólnej rekrutacji Urzędu Miasta Tarnowskie Góry dla przedszkoli miejskich. Termin zakończenia pierwszego etapu rekrutacji kończy się w dniu 15 marca, o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunki rekrutacji

Poniżej formularz rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Formularz rekrutacji

Dlaczego my?

Zróżnicowane zajęcia

Zarówno mały, jak i duży człowiek najlepiej uczy się przez zabawę, lub doświadczanie nowych rzeczy. Zapewnimy Twojemu dziecko jedno i drugie!

Serce na dłoni

Poza zabawą i nauką ważne jest dla nas, żeby każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie.

Zaangażowanie

Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić! Nasza kadra dostosowuje zajęcia do poziomu energii grupy i sprawia, że nie dochodzi do sytuacji, kiedy dziecko musi „zająć się sobą”.