Rekrutacja 2021/2022

W sprawie ogłoszonych list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych przedstawiciel komisji rekrutacyjnej będzie dzwonił do każdego Rodzica z informacją.

Informacje o kandydatach  zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do naszych placówek zostaną opublikowane do dnia 14 kwietnia 2021 roku.

Do dnia 21 kwietnia 2021 należy dostarczy podpisane potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola, druk można wydrukować z poniższego linka. Nie dostarczenie oświadczenia spowoduje wykreślenie dziecka z listy dzieci zakwalifikowanych.

Do dnia 26 kwietnia 2021 zostanie podana do publicznej wiadomości lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do placówki.

W sprawach pilnych proszę Rodziców o kontakt telefoniczny.
Placówka przy ul. Pogodnej, tel.:507-212-425
Placówka przy ul. Korczaka, tel.: 531-531-306

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji w roku szkolnym 2021/2022

Od 1 marca 2021 rusza rekrutacja do naszych placówek przy ul. Korczaka 32a i ul. Pogodnej 3. Wniosek należy wydrukować, wypełnić i złożyć do 31 marca 2021 roku.

Poniżej zamieszczamy wniosek o przyjęcie dziecka oraz informacje dotyczące rekrutacji.

Rekrutacja 2021

Wniosek 2021

Potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola

Dlaczego my?

Zróżnicowane zajęcia

Zarówno mały, jak i duży człowiek najlepiej uczy się przez zabawę, lub doświadczanie nowych rzeczy. Zapewnimy Twojemu dziecko jedno i drugie!

Serce na dłoni

Poza zabawą i nauką ważne jest dla nas, żeby każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie.

Zaangażowanie

Twoje dziecko nigdy nie będzie się nudzić! Nasza kadra dostosowuje zajęcia do poziomu energii grupy i sprawia, że nie dochodzi do sytuacji, kiedy dziecko musi „zająć się sobą”.